UWAGA! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

Mam dla ciebie coś jeszcze

Poniżej zobaczysz jednorazową propozycję tylko dla klientów

Na początku chcę Ci POGRATULOWAĆ! 

Właśnie podjąłeś bardzo słuszną decyzję. Już za kilka chwil nauczysz się jak stworzyć swój pierwszy model 3D w programie Fusion 360. Te umiejętności pozwolą Ci zacząć zarabiać na własnych modelach, tak jak pomogły mi zarobić już kilkaset tysięcy złotych. 

Ale zanim przejdziesz dalej i dokończysz zamówienie mam dla Ciebie coś jeszcze…

Zapewne zgodzisz się ze mną, że to niesamowite, co może stworzyć drukarka 3D. 

Czasami jednak nadchodzą momenty, kiedy nie wszystko idzie po naszej myśli i pozornie prosty model nie chce wydrukować się w sposób w jaki powinien. 

Co byś powiedział, gdybyś mógł znaleźć rozwiązanie każdego problemu, jaki Cię spotka z drukarką 3D i wydrukami w zaledwie kilkanaście sekund?

Dzięki temu, że zamawiasz mój kurs z zaprojektowania swojego pierwszego modelu 3D, dostajesz jedyną i niepowtarzalną możliwość zakupu niedostępnego nigdzie indziej poradnika:

“Jak radzić sobie z problemami w druku 3D”

Dzięki jego przejrzystej konstrukcji i dużej liczbie zdjęć będziesz w stanie znaleźć i rozwiązać znakomitą większość problemów, jakie mogą przytrafić się podczas druku 3D już w kilka chwil.

Dzięki temu ebookowi zaoszczędzisz cenny czas i nerwy, ponieważ diagnozę i rozwiązanie swojego problemu dostaniesz na tacy. Dodatkowo po zastosowaniu wskazówek z poradnika Twoje wydruki będą wyglądały po prostu lepiej.

Zebrałem tu całą swoją wiedzę o rozwiązywaniu problemów z drukiem 3D zdobytą podczas setek godzin spędzonych na drukowaniu, czytaniu różnych forów internetowych czy zdobywaniu wiedzy z zagranicznych kursów. Wiedzę tę wykorzystuję na co dzień w swojej firmie, gdzie dużą część działalności stanowią właśnie drukarki 3D.

Nie czekaj. Możesz zamówić ten produkt TYLKO na tej stronie. Po wyjściu z tej strony, nie dostaniesz już tej oferty.

Co więcej gwarancja o której wcześniej wspominałem również obejmuje ten poradnik. Daję Ci 30 dni na zwrot, jeśli nie pomoże Ci on w rozwiązywaniu problemów w druku 3D. Po prostu nie chcę Twoich pieniędzy, jeśli nie będziesz zachwycony z efektów jakie osiągasz!

Nie mam zamiaru Ci pisać, że sprzedaję ten poradnik za 299 zł, a tutaj możesz go kupić połowę taniej.

Problem leży w tym, że tego ebooka nie sprzedaję nigdzie indziej. Tylko na tej stronie. Po wyjściu z tej strony już go nie kupisz.

Możesz nabyć go tylko teraz za dodatkowe 99 zł.

Jest jednak haczyk.

Po opuszczeniu tej strony, już tej oferty nie zobaczysz.

Dlatego podejmij najlepszą decyzję dla siebie i kliknij przycisk poniżej!

© Copyright Impressio Piotr Sawicki.  All Rights Reserved.

Wpisz dane do zamówienia

Podaj dane do zakupu

Wszystkie dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Close